S.H.I.E.L.D.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Walter J. Kovacs-Reed Richards

Go down

Walter J. Kovacs-Reed Richards Empty Walter J. Kovacs-Reed Richards

Témanyitás  Admin Hétf. 15 Aug. 2011, 11:04

Feladó: Walter Joseph Kovacs – wjkovacs@gmail.com
Címzett: Dr. Reed Richards – rrichards@f4.com
Dátum: 2010. április 3.

Tárgy: Vizsgálat

„Kedves Reed!

Remélem, egészségben talál meg téged ez a levél, mert mostanában nem sokat hallok felőled. Utólagos engedelmeddel a S.H.I.E.L.D. közbenjárásával szert tettem a jelenleg használt, aktív e-mail címedre, mert egy kéréssel fordulnék hozzád.

Mint talán tudod, hónapok óta töretlen elszántsággal és hittel dolgozom azon, hogy a Fehér Ház eltörölje a mutánsok ellen hozott rasszista intézkedéseket, de Magneto tavalyi tetteinek emléke még túl élénk mindenkiben ahhoz, hogy komoly sikereket érhessek el. Szerencsére komoly anyagi és egyéb jellegű segítséget kapok a S.H.I.E.L.D.-től, különösen Nick Furytól, aki már-már személyes ügyének érzi a sikeremet. Megvan az elméletem arról, hogy miért támogat a küldetésemben, de ezt talán hagyjuk is most – te is pontosan tudod, milyen manipulatív és számító tud lenni.

A mikéntekre és hogyanokra talán egy másik alkalommal térnék majd ki, így legyen elég most annyi, hogy olyan titkosított S.H.I.E.L.D.-aktákhoz fértem hozzá, melyek megingatták eleddig sziklaszilárdnak vélt hitemet és elhatározásomat. Nemcsak a mutánsokról általában, de konkrétan magamról is találtam olyan adatokat, amelyeket nem tudok mire vélni. Ha csak a fele igaz ezeknek a dokumentumoknak, akkor tömeges pánik és hisztéria is kitörhet világszerte, amennyiben ezek napvilágra kerülnek.

Bár tudom, hogy a biológia nem a szakterületed, mégis a segítségedet kérném, hogy közösen értelmezzük a mutáns génről fellelt képleteket és teóriákat. Biztosra veszem, hogy a te intellektusodnak nem lesz kihívás pár ilyen adat. Bevallom, azért is esett rád a választásom, és nem a kedvesedre, Susanre, mert, ha jól tudom, te függetlenítetted magad a S.H.I.E.L.D.-től, így jobban bízom benned. Remélem, megérted.

Tudom, hogy Fátum Doktor halála és a Fantasztikus Négyes feloszlása még friss és nehezen gyógyuló sebek a lelkedben, ezért teljességgel megértem, ha nemmel válaszolsz a kérésemre.

További szép napot, az Úr legyen veled:

Walter”

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 12.

https://shield.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Walter J. Kovacs-Reed Richards Empty Re: Walter J. Kovacs-Reed Richards

Témanyitás  Admin Hétf. 15 Aug. 2011, 11:04

Feladó: Dr. Reed Richards – rrichards@f4.com
Címzett: Walter Joseph Kovacs – wjkovacs@gmail.com
Dátum: 2010. április 3.

Tárgy: Re: Vizsgálat

„Kedves Walter!

Köszönöm leveled és a megértő szavakat. Susannel már nem vagyunk együtt, és való igaz, hogy Victor tettei és az egykori csapat feloszlása eléggé megviselt, de már bőven készen állok új, komolyabb feladatokra, hogy eltereljék a figyelmemet a depressziómról. Senkinek sem használok azzal, ha a négy fal között senyvedek a saját önsajnálatomba fulladva.

Mellékelem a címemet, ahol jelenleg lakom a családommal. Találkozzunk, mert kíváncsivá tettek az említett dokumentumok.

Remélem, hasznodra leszek, és megbízhatsz bennem.”

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 12.

https://shield.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Walter J. Kovacs-Reed Richards Empty Re: Walter J. Kovacs-Reed Richards

Témanyitás  Admin Hétf. 15 Aug. 2011, 11:05

Feladó: Walter Joseph Kovacs – wjkovacs@gmail.com
Címzett: Dr. Reed Richards – rrichards@f4.com
Dátum: 2010. április 4.

Tárgy: Re: Re: Vizsgálat

„A leveled megkaptam és mélységesen meghatott a segítőkészséged. A napokban ellátogatok a küldött címre, és magammal viszek mindent, amit találtam.

Biztosra veszem, hogy ez egy gyümölcsöző együttműködés kezdete lesz. Nagyon érdekelnek a találmányaid és az elméleteid, remélem, azokba is engedsz majd bepillantást, és egy-két dologra talán meg is taníthatnál.

Gyorsan tanulok, és rendkívül érdeklődő természet vagyok.

Hamarosan találkozunk,

Walter”

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 12.

https://shield.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Walter J. Kovacs-Reed Richards Empty Re: Walter J. Kovacs-Reed Richards

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.