S.H.I.E.L.D.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A teljes felvétel

Go down

A teljes felvétel Empty A teljes felvétel

Témanyitás  Admin Szomb. 10 Szept. 2011, 13:32

Felvétel ideje: 1962. szeptember 28.

Felvétel helye: az X-Fegyver kiképzőtelepe

Felvétel szereplői: Vörös Koponya (eredeti név törölve) és Nicholas Fury

A felvételt a telep egyik biztonsági kamerája rögzítette.

A teljes felvétel 00110

- Fury… Fury… Miféle név ez a Fury? Sokat gondolkodtam ezen… Nagyon… sokat gondolkodtam mostanában…

- Helyes. Nézd, kölyök, nincs sok időm. Ha az X-Fegyver kutyái rájönnek, hogy itt vagyok, megyek vissza az egyik laborjukba, hogy felszeleteljenek, és még a tökeim is egy Petri-csészében végzik! Készen állsz?

- Készen… Ó, igen! Alig várom, hogy kionthassam a beleit ezeknek a két lábon járó hullajelölteknek!

- Hm. Nos, lehet, hogy a gyógyszerek, amiket adtam neked, kicsit meglágyították az elmédet a jelek szerint… de legalább nem tudták kimutatni őket. Eddig jól játszottad a szerepedet. Nem azért tömöm a fejed az X-Fegyver rémtetteivel évek óta, hogy a végén meghátrálj, érted? Küldj nekik egy brutális üzenetet, szedj le annyit közülünk, amennyit tudsz, aztán találkozunk a megbeszélt helyen.

- Heh. Heh. Fura fickó maga, Fury. Megszökik tőlük, aztán évekkel később újra beépül hozzájuk, hogy engem kimentsen? Neeeem… Maga csak bosszút akar, és én vagyok az eszköz, igaz? Heh. Heh. Élvezem! Már annyi, de annyi módot találtam ki a megölésükre…!

- Isten bocsássa meg, amit az elméddel tettem az elmúlt időszakban… de ezt még az apád is megértené. Kölyök, ne feledd, hogy én szeretem a hazámat, de az X-Fegyvernek pusztulnia kell! Ha velük végeztél, fejezd be, és találkozz velem! Utána nincs több vérontás, értve?

- …

- ÉRTVE?

- Heh. Heh. Heh.

- Istenem… Fenébe, jönnek a dokik! El kell tűnnöm! Kontrolláld magad, kölyök, világos?

- Heh. Heh. Heh.

Felvétel vége.

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 12.

https://shield.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.