S.H.I.E.L.D.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghost-Vörös Koponya-Fury

Go down

Ghost-Vörös Koponya-Fury Empty Ghost-Vörös Koponya-Fury

Témanyitás  Admin Vas. 14 Aug. 2011, 14:58

Feladó: Ghost (titkosított e-mail cím)
Címzett: Vörös Koponya (titkosított e-mail cím)
Dátum: 2010. július 1.

Tárgy: Munka

„Nem könnyű elérni Önt. A jövőben szeretném az efféle tárgyalásokat személyesen bonyolítani.

A megbeszélt csatornákon keresztül eljuttattam a pénzt az Ön által kijelölt bankszámlára. A feladat elvégzése után megkapja az összeg másik felét is.

Amiben megegyeztünk. A gyakornokok közül lehetőleg egyikük se haljon meg, de Stephanie Lyesmith, és az Egyes Számú Alanyunk, Rustin Parr semmiképp. Az ő haláluk egyet jelent a megállapodásunk elárulásával, és az árulókat nem tolerálom. A szimbionta, a robotok és dr. Osterman sorsát Önre bízom, de a jövőben még hasznosak lehetnek.

Javaslom az elterelő hadműveletet. Terelje a figyelmet Amerika Kapitányra, állítsa be az akciót az apja ellen indított bosszúhadjáratként, amíg el nem készülünk. A Voight-Kampff tesztek már a helyükön vannak, az alaszkai központ üzemkész. A terv szerint a jóval szerényebb biztonsági rendszerekkel ellátott párizsi S.H.I.E.L.D.-központból kerülnek majd át a gyakornokok Önökhöz Parr közbenjárásával.

Várom a válaszát.”

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 12.

https://shield.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ghost-Vörös Koponya-Fury Empty Re: Ghost-Vörös Koponya-Fury

Témanyitás  Admin Vas. 14 Aug. 2011, 14:59

Feladó: Vörös Koponya (titkosított e-mail cím)
Címzett: Ghost (titkosított e-mail cím)
Dátum: 2010. július 1.

Tárgy: Re: Munka

„Vettem. Személyes találkozó NEM lesz.

Az akció a saját belátásom szerint zajlik majd, senki testi épségét nem garantálhatom. A kedvemtől függ majd.

Többet ne keressen, majd én keresem.”

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 12.

https://shield.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ghost-Vörös Koponya-Fury Empty Re: Ghost-Vörös Koponya-Fury

Témanyitás  Admin Vas. 14 Aug. 2011, 14:59

Feladó: Ghost (titkosított e-mail cím)
Címzett: Nick Fury (titkosított e-mail cím)
Dátum: 2010. július 2.

Tárgy: Vörös Koponya

„A Koponya benne van, de az irányítása lehetetlen feladatnak tűnik. Dr. Osterman és a robotok feláldozhatók, de a gyakornokok nem.

Boon kivételével még mind hasznos lehet, különösen Lyesmith és akik kapcsolatban voltak Kovaccsal. Balgaság lenne veszni hagyni ilyen kivételes alanyokat. Parr is remek választásnak bizonyult.

Az alaszkai bázis koordinátáit átküldtem. Lépjenek közbe, amint tudnak, és iktassák ki a Koponyát. Túl veszélyes tényező, és a halálával Ön is megkapja a rég várt elismerést.”

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 146
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 12.

https://shield.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ghost-Vörös Koponya-Fury Empty Re: Ghost-Vörös Koponya-Fury

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.